Teknoloji

Mini Drone’lar Türkiye’de

Parrot’ın büyük beğeni toplayan Mini Drone’ları Rolling Spider ve Jumping Sumo Teknosa’da satışa sunulmaya başlandı. Şimdilik ön sipariş olarak satışa sunulan Mini Drone’lar 15 eylül itibari ile kullanıcılara ulaştırılacak. Bu mini robotlar ile bulunduğunuz ortamları daha eğlenceli hale getirebileceksiniz ve ilerleyen zamanlarda Teknosa akıllı oyuncakları sevenleriyle buluşturmaya devam edecek.

Parrot_Spider_Sumo

 

Jumping Sumo içerisindeki kablosuz sistemi ile akıllı telefonlarınızla veya tabletlerinizle rahatlıkla bağlantı kurabiliyor. Freeflight uygulaması ile telefon veya tabletinizi bir joystick olarak kullanabiliyorsunuz ve rahatlıkla robotunuzu yönlendirebiliyorsunuz. Jumping Sumo ufak darbelerle önüne çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşabilmekte.

Parrot_Releases_FreeFlight_3_Control_msy

Rolling Spider 65 gr olmasına rağmen üstün özellikleri ile beklenenden fazlasını veriyor. Rolling Spider’da üzerindeki kablosuz alıcıları sayesinde akıllı telefon veya tabletlerinizle kolaylıkla bağlantı sağlayabiliyor. Parrot’ın bu uçan modeli ile çok eğleneceksiniz.

Jumping Sumo ve Rolling Spider’ın performanslarını aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Ömer Bulut

Uluslararası Sosyal Medya Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Sosyal Medya Danışmanı sosyalsosyal.com & sosyalmedyahaber.com Editörü