Teknoloji

Microsoft Teknoloji Kampı Başlıyor

Microsoft’un üniversite öğrencilerini kapsayan Microsoft Student Partners (MSP) programına yeni dönem başvuruları başladı. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden başvuruları kabul edilen öğrenciler, 3 günlük eğitim kampıyla başlayacak olan program sayesinde bilişim alanındaki bilgi ve becerilerini geliştirmenin yanında Microsoft’ta çalışma imkanı da bulacak.MSP_logo

Herhangi bir üniversitenin, herhangi bir bölümünde okuyan başarı derecesi ne olursa olsun teknoloji ve bilişime ilgi duyan, öğrenmeye açık herkes bu programa katılabilecek.

Microsoft Student Partners (MSP), 21-23 Eylül tarihlerinde Microsoft yetkililerinin düzenleyeceği eğitim kampıyla başlayacak. Programa kabul edilen öğrenciler daha sonra Microsoft’un akademik alanlarda yürüttüğü projelerde görev alabilecek ve aktif rol oynayabilecek.

Program kapsamında, dönem içinde gruplara ayrılan öğrenciler, grup çalışmaları ve takım içi işbirliği alanlarında kendilerini geliştirebilecek.  Yeni dönem başvuruları kabul eden programına üniversite öğrencileri MSP program başvuru formu ile ( http://aka.ms/msptr ) kayıt yaptırabiliyor.

Microsoft Student Partners (MSP) programının 2014-2015 Sonbahar Dönemi başvuruları 15 Eylül tarihine kadar devam edecek. Bu program sadece üniversite öğrencilerini kapsıyor.

Yazar Hakkında