Teknoloji

Logitech Samsung’a Özel Koruyucu Telefon Kabı Üretiyor

Logitech, Samsung Galaxy S®5’e özel tasarladığı ve ürettiği Logitech® Protection+ Case ince ve zarif tasarımı, üst düzey koruyucu malzemesi, darbe ve düşmelere karşı köşeleri saran tasarımı ile ekstra koruma imkanı sağlıyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Logitech Protection+, telefonunuza gün içinde karşılaştığı her türlü kazaya karşı üstün koruma sağlarken, aynı zamanda ince, şık tasarımı ve renk seçenekleriyle telefonunuzu kişiselleştirmenize olanak sunuyor” diyerek ürüne olan güvenini dile getirdi.

Sert polikarbonat gövdesi ve köşe kısımlarına yerleştirilen polimerleri ile darbeyi kılıfın gövdesine dağıtan ve telefonun hasar görmesini önleyen Protection+ kılıf, 1.8 metreye kadar yükseklikten düşmelere karşı dayanıklı.

Kılıfının içine gizlenen metal plaka sayesinde +drive ve +trip ile de uyumlu olan Protection+, tasarımı ile de göz dolduruyor.

Logitech Custom_format_PROTECTION+SS_PacificBlue_BTY

Havalandırma peteğine kolaylıkla yerleştirebileceğiniz +trip, telefonunuzun dilediğiniz biçimde durmasını sağlıyor. Manyetik yüzeye kolayca yerleştirebileceğiniz +trip, telefonunuzu yatay ya da dikey olarak sabitlemenize olanak sağlıyor.

+drive, tek hareketle aktif hale gelen vakum özelliği ile arabanızın camına veya ön panoya kolaylıkla sabitlenebiliyor. Yatay ya da dikey olarak sabitleyebileceğiniz telefonunuzu navigasyon olarak kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Ağustos ayı itibariyle Avrupa ve Amerika’da satışa sunulan  olan Logitech protection+ case, +trip ve +drive ürünleri  Eylül ayında  Türkiye’de satışa sunulacak. 89 TL, 79 TL ve 109 TL değişen fiyatlarla son tüketiciye ulaştırılması bekleniyor.

Yazar Hakkında