Facebook Teknoloji Uygulamalar

Kuveyt Türk’ten Yeni Facebook Uygulaması

Sizin Acı Kaybınız Ne Kadar?

Banka müşterilerinin en çok yakındıkları konuların başında gelen “hesap işletim ücreti”, Kuveyt Türk’ün Facebook sayfasındaki yeni uygulaması ile yeniden gündeme geliyor.

Acı Kaybınız uygulaması ile Kuveyt Türk, Facebook kullanıcılarına diğer bankalarda bulunan hesaplarından dolayı ne kadar para kaybettiklerini esprili bir dille anlatıp toplam kayıplarını hesaplatıyor.

Türkiye’deki banka müşterileri tarafından en fazla şikayet alan uygulamalardan biri olan hesap işletim ücretinin yol açtığı kayıpların,
aslında hiç de azımsanmayacak meblağlara eriştiği konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan Acı Kaybınız uygulaması sayesinde, uygulamaya katılan Facebook kullanıcıları ve onların sosyal çevrelerine samimi bir hatırlatma
yapılıyor.

Aynı zamanda uygulamaya katılan ve kayıplarını öğrenenler, Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda hesap açtırmak üzere anında başvuruda da bulunabiliyorlar.

Etik Bankacılık değerlerini benimseyerek Türkiye’de başarılı kampanyalara imzasını atan Kuveyt Türk, 10.09.2012 tarihinden 12.11.2012 tarihine kadar devam edecek olan, Kuveyt Türk Facebook sayfasında başlayacak Acı Kaybınız uygulaması sayesinde “hesap işletim ücreti almayan banka” imajını taze tutmayı hedefliyor.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.