Etkinlik Sosyal Medya

Kopuzlar Vakfı’ndan Sosyal Medya’yı Etkin Kullanan Öğrencilere Burs

1993 yılında toplumsal duyarlılık ilkesiyle yola çıkarak kurulan Kopuzlar Vakfı, ülkenin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişmesi ve kalkınmasına katkı sağlayacak çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Okul, öğrenci yurdu, kütüphane ve sağlık tesisleri yapılanmaları ile birlikte başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere sağladıkları burs imkânlarıyla da eğitim ihtiyaçlarına destek veriyor.

Kopuzlar Vakfı, 2013/2014 eğitim öğretim yılında üniversite öğrencilerine her ay 100 TL burs desteği sağlamayı hedefliyor.

Kopuzlar Vakfı’nın Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Kopuz tarafından vakfın yönetim kuruluna sunulan projenin amacı; Hem üniversitelerinde başarılı hem de sosyal medyayı etkin, güncel ve özgün içerik paylaşımlarıyla kullanan üniversite öğrencilerine her ay 100 TL burs desteği sağlamak. Belirlenecek üniversitelerde yapılacak duyurular ile birlikte öğrenciler burs başvurusunu da serbest olarak yapabilecekler.

Burs için nasıl başvuru yapacağım?

Farklı burs projesi ile birçok kesimin dikkatini çeken Kopuzlar Vakfı başvurular için yine farklı bir yöntem ile gerçekleştirecek.

Twitter üzerinden #KopuzlarVakfı etiketi ile başvuru da bulunmak isteyen öğrenciler twitter accountlarından yazabilecekler ayrıca kopuzlarvakfiburs@gmail.com adresine de başvuruda bulunabilecekler.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.