Sosyal Medya Twitter

Kanye West, Mark Zuckerberg’i neden mentionlıyor?

ABD’li rapçi, hip hop prodüktörü Kanye West, Facebook‘un kurucusu Mark Zuckerberg‘i neden mentionlıyor? Kanye West aktif bir twitter kullanıcısı. Öyle ki kendisiyle ilgili kişisel bilgileri içerin birçok tweet atarak insanların dikkatini çekmeyi başardı.Ancak Kanye West‘in başarmak istediği asıl konu, borcu olan 53 milyonu ödemek ve sözünü ettiği hayallerini gerçekleştirmek.Amacına ulaşmak için gerekli parayı Mark Zuckerberg‘ den alabileceğini düşünen Kanye West, Mark Zuckerberg‘i mention yağmuruna tuttu.

Kanye West, tweetlerinde projelerinin olduğunu ancak bunları hayata geçirmek için maddi desteğe ihtiyaç duyduğunu sıklıkla dile getirmişti. İnsanlardan beklediği desteği alamayan ve istediği ilgiyi göremeyen Kanye West, yaşadığı duygu devinimleriyle takipçilerini şaşkına çevirmeye devam ediyor. Son olarak twitter üzerinden Mark Zuckerberg‘den 1 milyar dolar istemesi, timeline’ı salladı.

Kanye West’in Mark Zuckerberg’e attığı son Tweetler 

1-milyon

mark1

kanye-west-twitter

Kanye West, Mark Zuckerberg‘ e ” biliyorum doğum günün ama, lütfen yarın saat 2.00’ ye kadar beni ara” tweeti ile 1 milyar dolar isteğini yineledi.

Konuyla ilgili Facebook üzerinden henüz bir açıklama gelmedi; ama bize sorulacak olursa Kanye West hata etti. Twitter yerine Facebook üzerinden bir post paylaşsaydı en azından jestli bir yanıt alabilirdi. 🙂

Kaynak: Bussıness Insıder

 

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author