Sektörel Haberler

Jose Mourinho- 2 Sinpaş GYO-1

Sinpaş GYO, yeni reklam kampanyasında dünyanın en büyük takımlarınan biri olan Real Madrid’in teknik direktörü Jose Mourinho ile çalışıyor. “Eski evini ver, yeni evine transfer ol” konsepti ile hazırlanan reklamın sloganı ise “Başarının ilk kuralı evde mutlu olmaktır”

Mourinho’nun karizması ve güvenilirliği üzerine kurulmuş reklam filminde, Sinpaş GYO’dan ziyade Mourinho öne çıksa da etkileyici bir reklam olduğu, özellikle futbolsever erkek kitlesini hedeflediği açık.

Mourinho ve bir Türk inşaat firması ne alaka diye düşündüyseniz benim gibi, Sinpaş GYO Kurumsal İletişim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci neden Mourinho ile çalıştıklarını şöyle açıklıyor; Morinho’nun risk alabilen, cesur, kararlı, ileriyi görebilen vizyonel yaklaşımı, fark yaratma isteği ve çalışkanlığı Sinpaş GYO’nun vizyonu ile bire bir örtüşüyor.”

Üzerine basa basa mutluluğun, huzurun vurgulandığı bir temada Mourinho biraz gülümseseymiş fena olmazmış sanki.

Yazar Hakkında

Elif Aslı Yazgan

@asliyz : Keyif aldığı konular PR, MPR, Dijital İtibar Yönetimi, Sosyal Medya. Aktivist. Danışmanlık hizmeti veren kronik öğrenci.
Pazarlama ile başlayan akademik hayatı Halkla İlişkiler ve Reklamcılık ile devam ediyor. Yetmeyecek Siyasal İletişim/Pazarlama ile sürdürecek.
Büyük kol çantasında Netbook, yastığının altında iPAD vardır.