Pazarlama

İÜ Sözlük Yazarlarına iPad Hediye Ediyor!

İnteraktif sözlükler deyince aklımıza üniversite tabanlı sözlükler gelmektedir. Üniversite gençliği kendini ifade etme yollarından biri olan sözlük yazarlığını çok sevmektedir. Bu sebeple üniversite tabanlı sözlükler her zaman ilgi çekici ortamlar olmuşlardır. İşte bu sözlüklerden biri de İÜ Sözlük.

İÜ sözlük Eylül ayında yayın hayatına başladı. Kısa sürede üst sıralara tırmanan İÜ Sözlük, başka sözlüklerin denemediği bir yönteme başvurmuş durumda: Yazarlarına hediye vermek. Bu kapsamda, belli aralıklarla en çok başlık açan yazarlarına toplamda 3 adet iPad hediye edecek olan İÜ Sözlük, ilk iPad’ı Aralık sonunda teslim edecek.

Belli zaman aralıklarında, en çok başlık açan ve bu sürede en çok karma puanına sahip 3 kişi İÜ sözlük tarafından iPad ile ödüllendirilecek. Kısa zamanda sözlükler klasmanında farkını belli eden İÜ Sözlük, adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.