Twitter

İstanbul’un Fethi Sosyal Fetih ile Twitter’dan Tekrar Yaşanıyor

Son yıllarda çok konuşulan sosyal medyada bu sefer İstanbul’un Fethi üzerinden yeni bir fetihe hazırlanıyor. Sosyal Fetih ismi ile hizmet verecek bu similasyon ile ordular kurulup, rütbeler alınıyor.

Twitter’da rütbenizi öğrenip Sosyal Fetih‘e katılıyorsunuz. Ardından Twitter hesabınızdaki takipçi sayısı ve tweet sayısına göre rütbeler belirleniyor…  Uygulama twitter takipçi sayınızla ve tweet sayınızı değerlendirip özel algoritması üzerinden bir rütbe belirliyor ve bunu kullanıcılarına söylüyor.

Uygulamada rütbeler sınıflara göre düzenlenmiş halde. Acemi, Akıncı, Cebeci, Humbarcı, Kapıkulu Süvarisi, Paşa Silahtar, Sipahi, Top arabacısı, Topçu gibi topluluklara dahil olup sosyal fetihdeki yerinizi alabiliyorsunuz. Ordu mevcudu şu an için 382 askerden oluşuyor.

Web sitesinde rütbe açıklamalarına da yer verilmiş.

Siz de “Konstantiniyye (İstanbul) elbet Feth olunacaktır. Onu Feth eden Kumandan ne güzel Kumandan, Feth eden Asker, ne güzel Askerdir.”(Hz.Muhammed S.A.V) ‘in hadisinin tecellisi olan fethin 559. yıldönümünde rütbenizi öğrenip Sosyal Fetih‘e katılabilirsiniz.

Sosyal Fetih‘e katılmak için tıklayın.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.