Sosyal Medya

İslam Dini ile Alay Eden Twitter Kullanıcısına Doğan Online’dan Destek

Geçen gün Twitter’da gezinirken @allahcc nickli kullanıcının yazdığı bir twit dikkatimi çekmişti. Linke tıkladığınızda gezisitesi.com’a yönleniyorsunuz. Kısacası twit reklam.

Geçen gün Twitter’da gezinirken @allahcc nickli kullanıcının yazdığı bir twit dikkatimi çekmişti. Linke tıkladığınızda gezisitesi.com’a yönleniyorsunuz. Kısacası twit reklam.

Bu durum İslami Gündem adlı haber sitesinin dikkatini çekmiş ki bugün haber yaptılar.

Reklam Twiti:

Reklamın Gittiği URL:

Buraya kadar herşey normal. Büyük takipçi kitlesine sahip twitter kullanıcıları markalarla anlaşmalar yapıp reklam yapabiliyor. Peki yanlış olan ne ?

Büyük çoğunluğu müslüman olan bir ülkede yaşayan  insanların inançlarıyla ateizm kisvesi altında alay etmek ! 

Doğan Holding kurulduğu günden boyuna her fırsatta halkın dini değerleriyle alay eden bir kurum olmuştur. 28 Şubat döneminde yaptığı haberleri eminim birçoğunuz hatırlıyor. Açıkçası bu anlaşma beni şaşırtmadı. Tencere yuvarlanmış ve kapağını bulmuş.Ateizm kisvesi altında insanların inançlarıyla dalga geçen birinin Doğan Online ile anlaşma yapması kadar normal birşey yok (?)Bir müslüman olarak ticari hayatlarımıza giren kevaşe ruhlu adamlardan nefret ediyorum.

Son olarak inanmadığınız ve her fırsatta saldırıp alay ettiğiniz Rabbimin sözleriyle yazımı bitiriyorum.

İnkar edenlere dünya hayatı süslü gösterildi. Onlar iman edenlerle alay etmektedirler. Allah’a karşı gelmekten sakınanlar ise, kıyamet günü bunların üstündedir. Allah dilediğine hesapsız rızık verir. (Bakara -122)

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.