Sosyal Medya

iPhone’dan Osmanlı Tokadı

2019 New Media’nıaptığı n yneşeli bir çalışma olan Osmanlı Tokadı uygulaması iPhone üzerinden tokat atmanızı sağlıyor. Facebook girişi ile tokatlama yapılabilen eğlenceli uygulama özellikle gençler arasında pek revaçta ! Osmanlı Tokadı uygulamasını buradan inceleyebilirsiniz. Bu tarz uygulamalarla anlaşılan o ki; herşey için lazım olan tek şey iPhone.

2019 New Media tarafından yapılan neşeli bir çalışma olan  Osmanlı Tokadı uygulaması iPhone üzerinden tokat atmanızı sağlıyor. Facebook girişi ile tokatlama yapılabilen eğlenceli uygulama özellikle gençler arasında pek revaçta ! Osmanlı Tokadı uygulamasını buradan inceleyebilirsiniz. Bu tarz uygulamalarla anlaşılan o ki; herşey için lazım olan tek şey iPhone.

Uygulama ile ilgili yapılan yorumlar şu şekilde;

🙂  by keen75

iphonunuzun elinizden kayip firlamasi icin yapilmis guzel bir uygulama

by *CK*Geeronimo

2019 Media dan gene cok zevkli ve hos bir calisma. Ozellikle Facebook baglantısıyla anlık olarak iletebilmek ayrı bir keyif.Kampuste herkes birbirini tokatlıyor bu sebeple =)) Emegi gecenlere cok tesekkurler. Boyle yerli firmalarin cikipta bizlere yeni applicationlar yapmasi gercekten cok hos. Devamini bekliyoruz =))

Fff

Yaw çok manyak bisi harikaa

Yazar Hakkında

Anıl Dinler

iPhone yokken ne yaptığını hatırlamayanlardan… Webtohumu.com çatısında biriktirir yaptıklarını. Fikir kazanı hep kaynar, web’den kazanır, web’de harcar.