Teknoloji

Internet Download Manager

Internet Download Manager, en kapsamlı dosya indirme yöneticisidir.Program sayesinde dosyaları kolayca indirebilir,Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, bilgisayarın kapanması gibi indirmelerin kesilmesi durumunda dosyalarınız kayba uğratmada downloada devam edebilirsiniz.Download işlemini başlattığınız sunucu izin veriyorsa indirilen dosyayı indirme esnasında durdurabilir ve kaldığı yerden devam edebilirsiniz.Youtube v.b. sitelerde izlediğiniz videoları indirebilirsiniz.

Zaman belirleme özelliği sayesinde dosyalarınızın indirileceğini zaman aralığını girebilirsiniz.
Internet Download Manager;FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini,güvenlik duvarlarını, çerezleri, proxy sunucularını,MP3 dosyalarını ve MPEG format ve içeriklerini destekler. Internet Explorer,Firefox ve diğer popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır.

Türkçe dil desteği sunan yazılımın Türkçe dil dosyasını indirmek için buraya tıklayın.

Internet Download Manager: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması

Format sonrası bilgisayarlarımıza birçok program kuruyoruz. Klasikleşen ve kurulması gereken birçok program mevcut. IDM Manager bu programlardan biri diğer Format Sonrası Programlar‘a linkten ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Video, müzik, oyun gibi her türlü dosyanın paylaşıldığı torrent dünyasında ücretsiz bir istemci olan bir diğer program olan BitTorrent hızlı bir şekilde yüksek kalitede dosya paylaşımları yapabilmeniz için gerekli ortamı sizlere hazırlıyor.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.