Instagram Sosyal Medya

Instagram’ın Web Profil Sayfaları Yayınlandı

Mobil odaklı fotoğraf paylaşım ve düzenleme platformu Instagram, kısa bir süre sonra kullanıcıların profillerine web üzerinden erişebilmelerini mümkün hale getiriyor. Artık kullanıcılar mobilin yanında web üzerinden de Instagram ı kullanabilecekler.

Profil sayfalarını görüntülemek isteyenler tüm platformlarda olduğu gibi  instagram.com/kullanıcıadı adresine yönlendirilecekler.

Yeni web profilleriyle birlikte kullanıcılar artık hem fotoğraflara daha büyük bir ekrandan görüntüleyip hem de telefona olan bağlılıklarını azaltmış olacaklar.

Instagram’ın bu hizmeti henüz tüm kullanıcılara açık değil, fotoğrafları web üzerinden yüklemek şimdilik mümkün değil.Bu nedenle kullanıcı fotoğraflarını yine mobil Instragram üzerinden paylaşmaya devam edecek.

Sadece belirli kullanıcılara açık olan profil sayfasını  http://instagram.com/instagram adresinden inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mustafa Burak ERBAŞ

Profesyonel anlamda bir çok şirket ve kamu kuruluşları için özel web arayüz tasarımları hazırladı.2010 yılından itibaren özel bir reklam ajansında Web Arayüz Tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Sosyal medya ile haşır neşir,aynı zamanda @sosyalsosyal kurucusu