Instagram Sosyal Medya

Instagram Android İçin Talep Toplamaya Başladı!

27 milyon kullanıcıya ulaşan Instagram’ın Android uygulamasının yolda olduğu haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Android kullanıcıların merakla beklediği uygulama için Instagram talep sayfası oluşturdu. http://instagr.am/android sayfasında Instagram’ın Android uygulamasını bekleyen Android kullanıcıları mail adreslerini bırakarak Instagram’ın Android uygulaması çıkınca ilk haberdar olmak için merakla bekliyor.

27  milyon kullanıcıya ulaşan Instagram’ın Android uygulamasının yolda olduğu haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Android kullanıcıların merakla beklediği uygulama için Instagram talep sayfası oluşturdu. http://instagr.am/android sayfasında Instagram’ın Android uygulamasını bekleyen Android kullanıcıları mail adreslerini bırakarak Instagram’ın Android uygulaması çıkınca ilk haberdar olmak için merakla bekliyor.

iPhone kullanıcılarının çektiği profesyonel fotoğrafçılara taş çıkartan havalı ve güzel resimler çok yakında Android kullanıcılarının hizmetinde olacak. iPhone ile yakaladığı başarıyı Android platformu iel pekiştirmek isteyen Instagram kim bilir belki bir süre sonra Windows Phone kullanıcıları içinde uygulama geliştirir.

Birçok alternatifi olmasına rağmen sizce Instagramı bu kadar cazip kılan ne ?

Yazar Hakkında

Mustafa Burak ERBAŞ

Profesyonel anlamda bir çok şirket ve kamu kuruluşları için özel web arayüz tasarımları hazırladı.2010 yılından itibaren özel bir reklam ajansında Web Arayüz Tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Sosyal medya ile haşır neşir,aynı zamanda @sosyalsosyal kurucusu