Sosyal Medya

IFS Ericsson’un Çözüm Ortağı Oldu

IFS, Ericsson ile yaptığı anlaşma çerçevesince İsveçli telekom şirketinin çözüm sağlayıcısı oldu.

IFS, Ericsson ile yaptığı anlaşma çerçevesince İsveçli telekom şirketinin çözüm sağlayıcısı oldu.

Küresel kurumsal uygulamalar şirketi olan IFS, Ericsson ile bir çerçeve anlaşması imzaladığını duyurdu. Bu anlaşma kapsamında, Ericsson’ın İsveç’teki saha hizmetleri IFS ERP Uygulamaları ile yönetilecek. Sözleşmenin değeri ise 8,6 milyon Avro.

Hizmet sektörü, IFS’nin hedeflediği dikey pazar segmentlerinden biridir. Şirket müşterilerinin, sözleşmelerinin, makinelerinin ve ekipmanlarının tüm yaşam döngüsünü yöneten tam ve entegre iş çözümleri sunar. IFS Uygulamaları ile şirketler; müşterileri, tedarikçileri ve alt yüklenicileri ile daha yakın bir iş birliği içine girerek iş süreçlerini destekleyebilir ve iyileştirebilir.

IFS Uygulamaları kaynak programlama ve optimizasyonu, SLA ve proje yönetimi dâhil çağrı ve vaka yönetimi, saha iş gücü için mobil çözümler, kurulu sistem yönetimi, yedek parça yönetimi, depo onarımı ve belge yönetimi işlevlerinin hepsini finans, tedarik, üretim ve İK ile entegre şekilde sunar. Hizmet endüstrisindeki mevcut IFS müşterileri arasında Hertel, Debut Services, Niscayah, Sky, MITIE, SchultessMaschinen AG, John Deere, Dalkia, Anticimex, Eltel Networks, Infratek, Gilbarco Autotank ve Tomra bulunmaktadır.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.