Teknoloji

HP Laptop Konsept Tasarımlar

Aşağıda görmüş olduğunuz birbirinden güzel konsept tasarımlar sadece kadınlara özel 🙂 Keşke gerçek olsaydı diyeceksiniz.

HP Chameleon.
Bu konsept laptopun rengi ortama göre değişiyor.Ortaya harika bir görüntü çıkıyor.Ayrıca bu notebook çevre analizi için 3 adet kameraya sahip.

HP Eco.
Bumodel ekolojiye önem veren kişiler için yapılmış. Güneş enerjisi ile şarj oluyor, gıda ürünleri için barkod okuyucuya sahip ve kan basıncını kontrol eden bir bilekliğe sahip.

HP Fitness.
Bu laptop kilo verme amaçlı. Ayrıca koşma ve yürüme gibi spor seanslarınız için bir bilekliğe sahip.

HP Make-Up.
Eğer büyük butona basarsanız LCD Panel bir ayna vazifesi görüyor ve sol taraftan makkaj yapmanız için gerekli bütün ekipmanlar çıkıyor.Bu laptop ayrıca oje  modülüne de sahip.

HP Mama.
Bu ürünü kıramaz ve batıramazsınız.3D monitor ve çocuklarınız yakından izlemeniz için iki adet bluetooth kameraya sahip.

HP Perfume.
Bu model ile laptopunuzu bir lambaya yada koku örnekleri download eden bir hava temizleme aracına dönüştürebilirsiniz. Download ettiğiniz koku örneklerini karıştırarak özel koku karışımları üretebilirsiniz.Çılgınca değil mi ? 🙂

HP Nobag
Evet bu laptop küçük çantalar ve bütün laptop sevmeyen kişiler için 🙂 Dokunma sensörleri ile Hard OLED teknolojisine sahip.Koyu mavi renkte saf cam ? Başka bir arzunuz ?

Yazar Hakkında

Mustafa Burak ERBAŞ

Profesyonel anlamda bir çok şirket ve kamu kuruluşları için özel web arayüz tasarımları hazırladı.2010 yılından itibaren özel bir reklam ajansında Web Arayüz Tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Sosyal medya ile haşır neşir,aynı zamanda @sosyalsosyal kurucusu