Twitter

Hollywood’u Soyan Twitter Çetesi Beyazperdeye Aktarılıyor

Ünlü yönetmen Sofia Coppola, birçok Hollywood yıldızını twitter’da izleyip evlerini soyan çetenin öyküsünü beyazperdeye taşıyor.

Yönetmen Sofia Coppola, Lindsay Lohan, Orlando Bloom ve Paris Hilton gibi ünlülerin evine girip 3 milyon dolarlık soygun yapan çetenin filmini çekiyor. Başrollerinde Emma Watson ve Kirsten Dunst’ın oynayacağı film, 2013 yılında gösterime girecek. Coppola hırsızların yakalanmasında rol oynayan polis yetkilisi Brett Goodkin’e de filmde rol verdi.

İngiltere’de yayımlanan The Independent gazetesi, filmle yeniden gündeme gelen 6 soyguncunun gerçek hikayelerine dair az bilinen detayları yazdı. Çetenin kurucusu olan Nick Prugo şu an 14 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya. Courtney Ames, Roy Lopez, Diana Tamayo ve Alexis Neiers’ın güçlü avukatlar sayesinde hafif cezalarla atlattıkları olayda suçlanan 1 numaralı isim Prugo’nun cezası gelecek ay belli olacak.

Soyulan İsimler:

Lindsay Lohan: Çete, Lee’nin moda ikonu olan Lohan’ın evine 2009’da girdi. O sırada Las Vegas’ta yaşayan Lee sadece bu soygun için Hollywood’a geri döndüğünü söylüyor.

Kamera kayıtlarında net bir şekilde görülen çetenin son soygunu bu oldu. Lohan‘dan 130 bin dolar değerinde kıyafet, mücevher ve çanta çaldılar.

Orlando Bloom: Çete Bloom’dan 499 bin dolar değerinde kıyafet, bavul, sanat eseri, saat, nakit para ve halı çaldı.

Rachel Bilson: Hırsızlar kıyafet, mücevher, makyaj malzemesi ve el çantası bulunan 129 bin dolarlık eşya çaldı.

Megan Fox & Btain Austim : Çiftin evinden çalınanlar arasında ise 43 bin dolar değerinde mücevher, kıyafet ve nakit para bulunuyor.

dipnottv

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.