Bloglar Teknoloji

Her Yer Fırsat !

Tüketicilerin, bulundukları şehirdeki perakende mağazalarının veya hizmet sektörü işletmelerin kampanyalarına, broşürlerine, kataloglarına, özel fırsatlarına, açılış-kapanış saatlerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilmelerini sağlayan bir servis olan heryerfirsat.com yeni yüzü ile yayın hayatına devam ediyor.

İnternetten bul, mağazadan satın al, Heryerfirsat.com ile yakınınızdaki kampanyalardan haberdar olmak çok kolay.

Mağazaların kampanyalarını, broşürlerini ve fırsatlarını takip etmeyi kolaylaştıran heryerfirsat.com yeni yüzüyle yayın hayatına devam ediyor.

Tüketicilerin, bulundukları şehirdeki perakende mağazalarının veya hizmet sektörü işletmelerin kampanyalarına, broşürlerine, kataloglarına, özel fırsatlarına, açılış-kapanış saatlerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilmelerini sağlayan bir servis olan heryerfirsat.com yeni yüzü ile yayın hayatına devam ediyor.

Farklı sektörlerden perakende mağazalarının kampanyalarının karşılaştırılabilmesini de sağlayan site, lokasyon bazlı servisleri sayesinde perakendecilerin kampanyalarını harita üzerinde konumlandırarak mağazaların en yakın çevresindeki potansiyel müşterilere ulaşması, etkin bir kampanya iletişimi gerçekleştirmesi için fırsat sunuyor.

Kullanıcıların günlük ihtiyaç alışverişlerinde önemli oranda tasarruf edebilmelerini sağlayacak olan web sitesi, perakende zincirlerinin ve marketlerin kampanyalarının tek bir noktadan takip edilebilmesi ve karşılaştırma yapılabilmesini sağlıyor.

Heryerfirsat.com, broşür, katalog, insert, mecmua, el ilanları gibi basılı kampanya duyurularını dijitalleştirerek ve online harita üzerinde konumlandırarak tüketicileri ve markaları aynı ortamda buluşturabilme özelliğine sahip.

Heryerfirsat.com kurucusu Halil Akşit hizmetleri ile ilgili şunları söylüyor;

“Perakendecilere ölçümlenebilir yeni bir reklam mecrası sunan heryerfirsat.com perakende zincirleri dışında kendi kampanyalarını duyurmakta zorluk çeken küçük marketler için büyük fırsatlar sunmakta. Özellikle mağazalarının yakın çevrelerinde bulunan potansiyel müşterilerle doğrudan erişim sağlayabilecek olan perakendeciler sunduğumuz dijital platform sayesinde reklam bütçelerini çok daha efektif bir şekilde kullanabilecekler. Yapılan araştırmalar broşür, katalog, insert gibi basılı malzemelerin dağıtımı esnasında %80’e varan bir kayıp oluşmakta, bastırılan tanıtım malzemelerinin ancak %20’si hedef kitleye ulaşmakta. Herseyfirsat.com’un sunduğu performans bazlı sistem sayesinde reklamverenler gerçekten fark edilen reklam için ödeme yapacaklar.” Heryerfirsat.com, kampanya duyurusu yapma özelliğinin yanı sıra, rehber olma özelliği de taşıyor.

Kampanya ve fırsatlara ulaşılabilen bir arama motoru olmayı hedefleyen heryerfirsat.com’un gelişmiş arama özellikleri sayesinde kullanıcılar aradıkları ürünler ile ilgili broşür ve fırsatlara siteden ulaşabiliyor. Halen 10.000’in üzerinde işletmenin bilgilerine ulaşılabilen web sitesi, yıl sonuna kadar 100.000 firma bilgisine ulaşmayı hedefliyor. Çok yakında iPhone ve iPad mobil uygulaması da yayında olacak web sitesine www.heryerfirsat.com adresinden ulaşılabilir

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.