Teknoloji

Hepsiburada Ramazan Takvimi ile Ramazan Nostaljisi Facebook’ta!

Türkiye’nin en büyük alışveriş sitesi hepsiburada.com, ramazan ayında gerçek bir Ramazan nostaljisi yaşamak isteyenleri, Hepsiburada Ramazan Takvimi’yle buluşturuyor. Hepsiburada Ramazan Takvimi’yle çocukluğumuzda, duvarda görmeye alışık olduğumuz imsak takvimi, şimdi hayatlarımıza interaktif bir şekilde giriyor. Kullanıcılar bu takvimle, iftar ve sahur saatlerini öğrenip günün hepsiburada.com teklifine göz atarak, Ramazan’a özel avantajlı ürünlere sahip olma  imkânı buluyor.

Uygulamada her gün Türk mutfağından farklı yemek tariflerine yer verilmesi oldukça ilgi görüyor.  Bunun yanı sıra, takvimde günün iftar menüsüyle uyumlu tatlı ve içecek önerileri de yer alıyor. Ramazan nostaljisine uygun olarak, her gün yeni bir özlü sözün ve kız-erkek çocuk isimlerinin de yer aldığı Hepsiburada Ramazan Takvimi’nin interaktif özelliği ile kullanıcılar beğendikleri bilgileri anında kendi Facebook profillerinde paylaşabiliyor.

bit.ly/RamazanTakvimi

Yazar Hakkında

Mustafa Burak ERBAŞ

Profesyonel anlamda bir çok şirket ve kamu kuruluşları için özel web arayüz tasarımları hazırladı.2010 yılından itibaren özel bir reklam ajansında Web Arayüz Tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Sosyal medya ile haşır neşir,aynı zamanda @sosyalsosyal kurucusu