Pazarlama Teknoloji

Hepsiburada.com’dan Kitapseverler için Kitap Burada

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi hepsiburada.com kitapseverler için Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Kapağı hepsiburada.com kullanıcıları tarafından belirlenen Buket Uzuner’in son kitabı “Yazın Öyküleri”, Facebook’ta canlı olarak imzalanacak. Kullanıcılar 6 Ağustos Pazartesi günü saat 14.00’te, hepsiburada.com Facebook sayfasından canlı yayınlanacak olan imza gününe 6 Ağustos tarihine kadar kitabı satın alarak katılabilecek. İmza gününü izlemek isteyen tüm kullanıcılar da sayfayı beğenerek Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek bu etkinliği izleme şansını yakalayabilecekler.

Hepsiburada.com’un kitapseverler için hazırladığı sürprizler bununla da sınırlı kalmayacak. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi, Türkiye’nin en büyük kitap kulübü “Kitap Burada” için de hazırlıklarında son aşamaya girdi. Hepsiburada.com takipçileri, Kitap Burada ile önümüzdeki günlerde farklı yazarlarla devam edecek canlı imza günlerini izleyip, ünlü yazarların röportajlarına, kitap eleştirilerine ve yazarların hepsiburada.com takipçilerine özel olarak önerdikleri kitap tavsiyelerine ulaşabilecekler. Kitap Burada takipçileri ayrıca ünlü yazarların kütüphanelerini keşfetme fırsatı yakalayacak ve her ay bir yayınevi tarafından seçilen ürünlerdeki özel avantajlardan faydalanabilecek.

Kitapseverler Kitap Burada’yı, çok yakında kitapburada.hepsiburada.com adresinden de takip edebilecek.

Tüm detaylar ve güncel kampanyalar için: www.hepsiburada.com

Blog için: kitapburada.hepsiburada.com

Kitap Kulübü için: www.facebook.com/Hepsiburada

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.