Bloglar Teknoloji

Hemen Oda ile Oteller Avucunuzun İçinde!

Hala bayram için tatil programına karar veremediniz mi?

Çeşme’de, Bodrum’da, Antalya’da kalacak yer bulamamaktan mı endişeleniyorsunuz? Ya da sevgilinize sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? HemenOda ile tüm planlarınızı rahatlıkla yapabilir, tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

HemenOda, son dakika konaklama ihtiyacınızı uygun fiyata çözen bir mobil uygulama. Siz sadece akıllı telefonunuzdan ne zaman, nereye gitmek isteyeceğinizi seçiyorsunuz ve uygulama bünyesindeki otellerde indirimli kalabiliyorsunuz. İstanbul, Şile/Ağva, Çeşme/Alaçatı, Bodrum, Fethiye, Antalya ve Kuşadası’nda 50’ye yakın otelde konaklama imkanı sağlayan HemenOda’nın 10 bin’e yakın kullanıcısı bulunuyor. Uygulamayı benzerlerinden ayıran en önemli özellikse aynı bölgede fazla seçenek sunmak yerine kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran otelleri kullanıcılarına önermesi.

hemeno_oda

iPhone’lardan ücretsiz indirebileceginiz bu uygulamayı kullanmak için e-posta veya Facebook hesabınızla üye olmanız yeterli. ( Uygulamayı indirmek için; app.hemenoda.com ) Böylece en iyi otellere, en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. HemenOda, iPhone uygulamasına ek olarak, çok yakında Android versiyonuyla da hizmet sunacak. Yapacağınız ilk rezervasyon, size 20 TL indirimin yanında dönemsel kampanya ve sürprizlerden de haberdar olma fırsatı sağlayacak

Yazar Hakkında

Halil Çevik

Bilişim sektörüyle yakından ilgileniyor. Sosyal Medya'dan kopamıyor. Mezun olduktan sonra hastanede internet sıkıntısı çeken hastalarına 3G modem dağıtma, onlara Facebook ve Twitter üzerinden ilaç saati hatırlatmak gibi düşünceleri var.