Facebook

Hayatının Oyunu Facebook Uygulaması ile Burs Kazanma İmkanı

www.hayatininoyunu.com ile  üniversite yıllarınızı önceden görün ve geleceğinizi deneyimleyin. Üniversitede bölümünüzü seçin, en doğru kararları verin ve  üniversite yıllarını ve sonrasını en gerçekçi şekliyle yaşayın! Üstelik oyunun sonunda Hüsnü Özyeğin ile yüz yüze tanışma fırsatı bularak Özyeğin Üniversitesinden burs da kazanabilirsiniz!15 kişinin burs, 6 kişinin ise İpad 2 kazanacağı ‘Hayatının Oyunu’’ na başvurular 13 Temmuz’ a kadar!

Üniversite ve bölüm seçimi kuşkusuz hayatımızda aldığımız en önemli kararların başında geliyor. Üniversiteye girdikten sonra vereceğiniz tüm kararlar geleceğinizi şekillendiriyor. Hangi seçmeli dersleri aldığınız, hangi kulüplere üye olduğunuz, hazırladığınız projeler ve hatta kampüste katıldığınız ve rol aldığınız tüm sosyal aktivite ve organizasyonlar bile geleceğiniz üzerinde çok etkili. Türkiye’nin gerek dijital dünyada gerçekleştirdiği ilkler, gerekse aldığı ödüllerle adından sıkça söz ettiren en yaratıcı dijital ajansı 41? 29! Özyeğin Üniversitesi için yarattığı ‘Hayatının Oyunu’ ile bir ilke daha imza atıyor. Bu yaratıcı dijital kampanya ile bir üniversite, dünyada ilk defa öğrencilerine geleceklerini gösterecek. Kullanıcı, vereceği kararlarla geleceğini şekillendirecek.

www.hayatininoyunu.com sayfasına girdikten sonra kendinizi bir anda Özyeğin Üniversitesinde öğrenci olarak buluyorsunuz. Üniversite hayatınız boyunca alacağınız kararlar tek tek karşınıza çıkıyor. Facebook üzerinden katılabileceğiniz oyunda, hangi öğrenci kulüplerine katılacaksınız, ilk yıl derslere ne kadar ağarlık vereceksiniz, hangi seçmeli dersleri alacaksınız gibi kararlarınızı seçin ve gelecekteki CV’nizi oluşturun. Facebook zaman tünelinde ay ay-yıl yıl-dönem dönem aldığınız tüm kararlar çıkacak ve geleceğinizin büyük resmini göreceksiniz.

Siz kararlarınızı verdikçe Facebook zaman tüneli sizin geleceğinizi gösterecek! Oyunun sonunda her kullanıcı, kendi yaptığı seçimlere göre özelleştirilmiş bir video ile karşılaşacak. Tüm akademik yılları kapsayan uygulamada her dönem ve öğrenim hayatınızda karşınıza çıkacak her olay ve fırsat için birbirinden farklı yüzlerce seçimin sonucunda ortaya çıkan videonuzun alacağı likelara göre finale kalıyorsunuz. Finale kalan şanslı öğrencilerden biri olursanız Hüsnü Özyeğin ile yüz yüze görüşme şansını elde ediyor ve Özyeğin Üniversitesinde burslu okuma fırsatı kazanıyorsunuz! Toplam 15 kişinin burs, 6 kişinin ise iPad2 kazanacağı ‘Hayatının Oyunu’nda burs şansı katılım 13 Temmuz, iPad2 kazanma şansı 20 Temmuz’a kadar!

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.