Sektörel Haberler

Haftanın Dikkat Çeken Haberleri

SosyalSosyal.com‘ da haftanın dikkat çeken haberleri :

Slack 2.3 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

slack

Slack nedir? sorusuyla başlayan yazımızda slack iletişim kanalının kurumlar ve kişiler açısından önemine değinilmiştir. Son olarak kullanıcı sayısının 2.3 milyona ulaşmasının ardındaki başarısını incelemek isterseniz tıklayınız. 

Web Whatsapp Kulllanıyor Musunuz?

web-whatsapp Whatsapp kullanıcıların,web masaüstü hizmetiyle whatsapp kullanabileceklerini duyurmuştuk. Web‘ten Whatsapp kullanımının nasıl olacağını öğrenmek için tıklayınız. 

Trendyol’un Askıları Boş Kaldı

trendyol-askı Trendyol, online mağazalarından birini kapatmak durumunda kaldı. Trendyol‘da hangi askılar neden boş kaldı öğrenmek için tıklayınız. 

Sanal Beğenileri Real Beğeniye Çeviren Retro Sayaç | Flapit

flapit-kapak-1 Dijital beğenileri ölçümleyebileceğimiz bir çok araç var; fakat gerçek hayata ne kadar etki ediyor, Flapit ölçümlüyor. Peki nedir bu Flapit ? Gerçeğin yansımalarını gösteren, Flapit hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Popüler Kültürün Dayanılmaz Hafifliği

pop-culture-1Popüler kültür hakkında kısa bilgi içeren yazımızda.Popüler kültürün dayanılmaz hafifliğinin hayatlarımızı etkisini açıkladık. Eleştirel yaklaşımımızın sebebiyse, selfie çılgınlığının yavru yunusu yaşatmaması adına. Yazının devamı için tıklayınız.

Deadpool’ un Farklılaşan Film Tanıtım Stratejisi

Deadpool-2012-new-poster-3 Deadpool filmi , Tim Miller‘in oluşturduğu anti-kahraman olarak sinema gündemine oturmayı başardı. Film alışılagelmişin dışında birçok enteresan diyalogların yaşandığı eğlenceli dakikalar içeriyor. Ancak bu kadarıyla da kalmıyor, Deadpool  farklılaşan film tanıtım stratejisiyle izleyiciyi büyülüyor nasıl mı? devamı için tıklayınız.

 

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author