Uygulamalar

Google Play Filmler Artık Türkiye’de!

En popüler film izleme platformlarından biri olan Google Play Movies, nihayet Türkiye’de de kullanılabilecek.

Google tarafından yapılan açıklamaya göre, kullanıcılar diledikleri yer ve  zamanda kaliteli ve yasal film izleme olanağına sahip olacak. Kullanıcılar bu gelişme sayesinde Google Play Movies ile film izleyebilecek. En yeni filmlerden tutun da klasiklere kadar zengin bir içeriğe sahip olan uygulama Türkiye’de hizmete sunuldu. Platformda bulun yüzlerce filmi kiralayarak yada satın alarak yada çevrimiçi halde cihaza indirerek izleyebilirsiniz.

Google Play Filmler

Bağlantı kapasitenize göre filmler düşük yada yüksek çözünürlükte sunuluyor. Üstelik bir cihazda izlemeye başladığınız filme, başka bir cihazda devam edebiliyorsunuz. Kullanıcıya zengin kontrol şansı da sunan Google Play Filmler’de ses ayarından tutunda geri sarma ve durdurma kontroller bulunuyor. Bununla birlikte filmin herhangi bir anında ekrana dokunarak oyuncuların biyografilerini, filmleri gibi bilgiler de film müzikleri hakkında bilgiye göz atmak mümkün.

5

100’den fazla ülkede kullanılan kullanılan Google Play Filmler’de yer alan filmler 4,5 TL‘den başlayan fiyatlarla izlenebiliyor. Kullanıcılara şimdiden iyi seyirler dileriz. 🙂

Yazar Hakkında