Teknoloji

Google Chrome Her Yerde Yanınızda

Son 1 senede Sosyalsosyal.com’u ziyaret etmek için en fazla kullanılan browser; Google Chrome. Kullanılma oranı %50’nin üzerinde. Google Chrome’un ziyaretçilerimiz tarafından daha çok kullanılmasından dolayı Chrome kullanıcılarına yönelik 2 özellik sunduk. Birincisi sosyalsosyal.com Chrome Uygulaması. Sosyalsosyal.com Chrome uygulamasıyla bize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Son 1 senede Sosyalsosyal.com’u ziyaret etmek için en fazla kullanılan browser; Google Chrome. Kullanılma oranı %50’nin üzerinde.  Google Chrome’un ziyaretçilerimiz tarafından daha çok kullanılmasından dolayı Chrome kullanıcılarına yönelik 2 özellik sunduk. Birincisi sosyalsosyal.com Chrome Uygulaması. Sosyalsosyal.com Chrome uygulamasıyla bize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Google Chrome uygulamamızı Chrome Web Store’dan kurmak için tıklayın. Chrome uygulamamızı yakın zamanda RSS ile izleyebileceğiniz bir platforma dönüştüreceğiz. Chrome kullanıcılarına yönelik dün gerçekleştirdiğimiz uygulama sesli arama özelliği. Sitemizde bulunan arama kısmıda yer alan mic ikonuna tıklayarak sosyalsosyal.com üzerinden sesli arama gerçekleştirebilirsiniz.

Google Chrome’un en iyi özelliklerinden biri Chrome Web Store vasıtasıyla birçok uygulamayla birlikte çalışabilmeniz. Google Chrome oyunları , sosyal medya uygulamaları, haber sitelerine ait uygulamalar v.b. birçok içeriğe Chrome mağazasından ulaşabilirsiniz. Google Chrome kendine ait uygulama mağazasıyla diğer tarayıcılardan birkaç adım önde yer alıyor.

Google Chrome’un en güzel özelliğide gmail hesabınızla senkronize olarak kullandığınız her bilgisayar, telefon, tablet gibi cihazlarda gmail hesabınızı açarak Chrome kullanırken kullandığınız verilere,kısayollara ve uygulamalara  her yerden ulaşabilmeniz.

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen