Sektörel Haberler

Gittigidiyor.com’da Hem Alışverişin Tadını Çıkarın Hem Bağış Yapın

En büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Gittigidiyor.com yardım kuruluşlarına bağış yapabileceğiniz sosyal sorumluluk projesi niteliğindeki yuvarla özelliğini 07.07.2014 tarihinde aktif etti. Şu anda UNICEF, WWF-Türkiye, AKUT ve TEMA’nın bulunduğu ve ilerleyen zamanlarda yeni yardım ve sivil toplum kuruluşlarına bağışta bulunabileceksiniz.

Bu özellik ile Gittigidiyor.com üzerinden alışverişinizi tamamladıktan sonra yuvarla özelliği ile küsüratlı olan tutarı yuvarlayarak bağış yapabiliyorsunuz. Örneğin; Gittigidiyor.com’da aldığınız 19.60 tl tutarındaki ürünü aldığınızda “Başarılı Ödeme” sayfasında bulunan Yuvarla bağış modülü ile ödemenizi 20 tl’ye tamamlayarak 0.40 tl bağışta bulunabiliyorsunuz. Onay verilmesi ve istenen bilgilerin girilmesi ile yuvarla modülü seçtiğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılıyor.

Online alışverişe farklı bir bakış açısı getiren Gittigidiyor.com bu özelliği ile hem alışverişin tadını çıkarmanızı hem de sosyal sorunların çözümü için sizin de yardımcı olmanızı sağlamaktadır.

Yazar Hakkında

Ömer Bulut

Uluslararası Sosyal Medya Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Sosyal Medya Danışmanı sosyalsosyal.com & sosyalmedyahaber.com Editörü