Eğitim Girişimcilik

Girişimcilik Zirvesi ’16 | Uluslararası Antalya Üniversitesi

Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ), girişimcilik ruhuna dikkat çekmek üzere bölgenin en kapsamlı zirvesine imza atmaya hazırlanıyor. Kurumsal girişimcilikten, sosyal girişimciliğe; üniversitede girişimcilikten kadınların girişimcilikteki payına kadar girişimciliğin tüm boyutlarıyla ele alınacağı “Girişimcilik Zirvesi” TÜSİAD’ın desteği ile 26 Şubat 2016 tarihinde Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

Girişimcilik Zirvesi ’16

Üniversitelerde girişimciliği ve liderliği desteklemek adına öğrencilerin sosyal sorumluluk bilincini arttırmak ve gençlerin liderlik algısına katkıda bulunmak amacıyla birçok projeyi hayata geçiren Uluslarasası Antalya Üniversitesi TÜSİAD’ ın desteğiyle bölgenin en kapsamlı ”Girişimcilik Zirvesi” için tarih verdi. 26 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek olan zirvede, kurumsal girişimcilikten sosyal girişimciliğe, üniversite girişimciliğinden kadın girişimcilere uzanan geniş bir yelpaze bulunuyor.

Girişimcilik zirvesi ’16 sektörün nabzını tutan birçok markanın yöneticilerine yer veriyor. Girişimciliğin bütün detaylarıyla ele alınacağı zirvenin detayları için tıklayınız. 

 

 

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author