Sektörel Haberler Teknoloji

Gigaset Artık Tablet Pazarında

Avrupa’nın en gözde deck telefon üreticilerinden olan Gigaset, Android’li ev telefonlarından aldığı tecrübe ve Gigaset güvenilirliği ile tablet piyasasına girmeye hazırlanıyor. 8” boyutunda olacak QV830 modeli ile artık Gigaset’de tablet piyasasında rol alacak.

Gigaset QV830 8” ekran, alüminyum gövde ve çizilmeye karşı dirençli ekran ve yüksek hızlı Wifi teknolojisiyle adından söz ettireceğe benziyor.

Kaliteli malzemeler, muhteşem tasarımı ve özenle seçilmiş renleri sizi ayrıcalıklı hissettirecek bir ürün. QV830 tasarım haricinde donanımsal olarak da oldukça iyi güçlü CPU, Bluetooth 4.0, USB OTG ya da entegre GPS birçok özellikle kalitesini gözler önüne sermektedir.

QV830’da ön ve arka yüzeyde bulunan 2 adet kamera bulunmaktadır. Ön yüzeydeki kamera 1.2 mp olan kamerası ile HD 720 p kalitesinde görüntülü görüşmeler sağlanabilmektedir. Arka yüzeyde bulunan 5 (1080p HD) mp olan otofokus kamerası ile keskin fotoğraflar çekebilirsiniz.

Pil ömrüyle oldukça dikkat çeken QV830 bekleme modunda 240, video oynatmalarında 7, internette gezinirken ise 8 saat pil ömrü sunmaktadır. 8 GB dahili hafızaya sahip olan QV830 artırılabilir belleği ile 32 GB’a kadar desteklemektedir böylelikle birçok dosyanızı saklayabileceğiniz geniş bir alan sunmaktadır.

Gigaset QV830 oldukça hızlı bir veri aktarımı sağlayabilmektedir. Wifi ve Bluetooth ile diğer cihazlarla paylaşım yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ömer Bulut

Uluslararası Sosyal Medya Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Sosyal Medya Danışmanı sosyalsosyal.com & sosyalmedyahaber.com Editörü