Uygulamalar

Gelen Kutusunu Temizleme Uygulaması |Unroll.Me

Gelen kutusunun yığın mesajlarını okumak, vakit alıyorsa; gelen kutusunu temizleme uygulaması Unroll.Me’ yi kullanarak destek alabilirsiniz.

İnternet ve Teknoloji ekseninde mobil cihazlara sahip olan herkesin en temel sorunlarından biri de gelen kutusunun zahmetli temizlenme sorunudur. Gelen kutusu sorunu nedeniyle en az bir kez her birimiz iç geçirerek bu durumu makul çözüme kavuşturacak destek arayışında bulunmuşuzdur. Neyse ki Unroll.Me bizlere muhteşem bir çözüm üreterek, gelen kutusunu temizleme hizmetini sunuyor.

Unroll. Me Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Unroll.Me,  yığın mesajlarla dolup taşan gelen kutusunu temizleyecek mobil uygulama. Kullanımı oldukça kolay olan uygulamanın ekranını sağa ve sola doğru kaydırarak, kaynağın aboneliğinden çıkabiliyorsunuz. Ekranı sağa doğru kaydırdıysanız gelen mesajı saklıyorsunuz. Yeni mesajları okumak istediğinizde ekranı aşağı doğru çekmeniz yeterlidir.

Unroll.Me uygulaması nasıl kullanılır? sorusunun en can alıcı noktası ise, uygulamanın şahane özelliğinde saklı.Uygulama kullanıcılara gelen mesajların kaynağını otomatik olarak belirleyerek, aynı kaynaktan gelebilecek mesajların size ulaşmasını engelliyor. Kaynaktan gelen mesajları ise farklı bir depolama göreviyle arşivliyor. Uygulama kullanımında yanlış bir işlem yaptığınızda ise sol alt bölümde bulunan ”Geri Al” butonunu kullanabilirsiniz.

Unroll.Me uygulaması şuan için sadece IOS kullanıcılarına hizmet vermekte, ilerleyen zamanda diğer işletim sistemlerinde de yer almasını umarak bekliyoruz. 🙂

Unroll.Me uygulamasını IOS mağazalarından indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author