Etkinlik Oyun Dünyası Sektörel Haberler Teknoloji

GeForce Garage Günleri Başlıyor!

Kendi bilgisayarını toplamak, tasarlamak ve kişiselleştirmek isteyenler için GeForce Garage günleri başlıyor. Teknolojiyi hayal gücüyle birleştirmeyi seviyorsanız, GeForce Garage günlerini kaçırmayın!

GeForce Garage Günlerine Katılmanız için 8 Muteşem Neden?

  • Kendi bilgisayarınızı yüksek performanslı olarak kurmak istiyorsanız; GeForce Garage, CONN Computer ve NVIDIA iş birliğinin sunacağı uzman desteğini alma fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Yüksek performanslı bilgisayarların ”uyum” eşiğini yakalayabilir, hayalinizdeki bilgisayarı tasarlayabilirsiniz.
  • GeForce Garage ile PC donanımı ve kurulumu hakkında detaylı bilgi edinme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Performans meraklısıysanız eğer, CONN Computer‘ın sıvı soğutma alanındaki uzmanlığını teknolojiyle nasıl ön plana çıkardığını deneyimleyebilirsiniz.
  • Üst seviye bir PC ile orta seviyeli bir PC‘nin performans kurulum sürecinde, kullanılan parçaların nasıl ve ne şekilde bir araya getirildiğini öğrenebilirsiniz.
  • Avrupa’nın en büyük girişimcilik ve teknoloji projelerinden biri olan Living Lab‘i tanıma şansını elde edebilirsiniz.
  • PC modifikasyon gününü, teknolojinin muhteşem görselliğiyle şölen havasında yaşayabilirsiniz.
  • Ayrıca, CONN Computer yetkili isimlerinin yanı sıra Bağımsız Oyun Eleştirmeni‘nin katılacağı GeForce Garage, PC kullanıcılarına benzeri olmayan bir kurulum sürecinde merak ettiğiniz tüm bilgileri ve kurulacak sistemlerin tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.

GeForce Garage Günü Etkinlik Detayları:

geforce-garage-gunleri

Teknolojiye, yaratıcılığa ve bilgisayarlara meraklı her yaştan girişimciyi ağırlayacak olan GeForce Garage, İstanbul’un bilim ve teknoloji laboratuvarı Başakşehir Living Lab‘de 16 Nisan‘da düzenlenecek.

Şölen havasında gerçekleşecek olan GeForce Garage‘ a siz de katılmak istiyorsanız  buradan etkinlik formunu doldurabilir, yerinizi ayırtabilirsiniz. 🙂

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author