Facebook Pazarlama

GAP ile Hayallerinin T-Shirt’ü Gerçek Oluyor!

#BeYourOwnT

Gap, sizi benzersiz kılan tüm özellikleri kucaklar. Kişiliğiniz, stiliniz, tutkularınız… Ve her renk ve stildeki  T-Shirtleri ile Gap bu sezon tshirt’ünüzle kendinizi ifade etmenizi sağlıyor!

Yaz denince; T-shirt, şort, deniz, kum, güneş, partiler, en sevdiğin tshirt, müzik, eğlence, gündüz sıcağı, akşam esintisi, enerji, kahkahalar, şehirden uzak, şehrin içinde, karpuz, arkadaşlar, tatil, uzun günler, unutulmayacak anılar ve daha sayılabilecek yüzlerce şey gelir insanın aklına… Bu yaz yine birbirinden eğlenceli binlerce fotoğraf paylaşılacak, iş çıkışı eve gitmek yerine uzun günlerin keyfi dışarıda çıkarılacak, unutulmaz anıların sahibi olunacak. Hep bunların çoğunu yaşarken üstünüzde en sevdiğiniz T-Shirt olacak.

10 Hazirana kadar sürecek olan serüvenimiz, herkesin kendini ifade etmesini sağlayan desenleri T-Shirtlere taşıyabileceği  “Be Your Own T” T-Shirt Grafik tasarım yarışması ile başlıyor. Gap Türkiye facebook sayfasından yapılan yarışma sonunda, en çok oy toplayan ilk 10 tasarım jüri değerlendirmesine girmeye hak kazanacak ve Gap’ten süpriz hediye paketleri kazanacak. Jürinin belirleyeceği  ilk 3 tasarım ise Gap Türkiye tarafından üretilerek Gap mağazalarında AÇEV yararına satışa sunulacak.. Sadece kazananlar değil, yarışma boyunca en çok arkadaşını davet edenlere de Gap’ten %20 indirim var!

Birinci olan yarışmacıya; Gap’ten 750 TL’lik hediye çeki!

İkinci olan yarışmacıya; Gap’ten 500 TL’lik hediye çeki!

Üçüncü olan yarışmacıya; Gap’ten 300 TL’lik hediye çeki!

Jüri üyeliğini Gap Inc. EMEA Marka Müdürü Gabriella Neumann, Tasarımcı Zeynep Tosun ve Moda editörü Hafize Çeliktürk’ün yapacağı yarışma, 10 Haziran 2012 tarihine kadar devam edecek. Kazananlar ise 18 Haziran 2012 tarihinde Gap Türkiye’nin Facebook sayfasından duyurulacak.

Eğer sen de kendini T-Shirt’ünle kendini ifade etmek istiyorsan hemen www.facebook.com/GapTurkiye adresinden Gap Türkiye facebook sayfasına gir, detayları öğren, yarışmaya katıl… Kendini ifade et…Ödülleri kazan…

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.