E-Ticaret

GameForce Güçlü İşbirlikleriyle Yoluna Devam Ediyor

Açıldığı günden beri çokça ilgi gören, gamer’lara yönelik e-ticaret sitesi GameForce, güçlü işbirlikleriyle yoluna devam ediyor. Gamer’lara en yüksek kaliteyi en uygun fiyata ulaştırmak için çalışmalarını hızlandıran GameForce ekibi önemli üç firma ile anlaşmalar sağladı. GameForce farklı ürün gamlarında en yüksek kaliteyi sunmak için çalışıyor.

Birçok ünlü firmanın ürünlerini gamer’lara ulaştıran GameForce, Rampage, Linktech, Conn Bilgisayar gibi önemli partnerlerle yoluna devam ediyor. GameForce kurucu ortaklarından İbrahim Çaktı’nın yoğun çabalarıyla GameForce’ta farklı ürün tipleri son kullanıcıya sunulmaya devam edecek.

20160818_144246

GameForce ekibi, Türkiye’de gamer ekipmanları noktasındaki en önemli firmalardan olan Rampage ile anlaşmaya vardı. GameForce, Rampage’in en çok tercih edilen ürünlerini gamer’lara sunacak.

Türkiye’nin en büyük mobil aksesuar firmalarından birisi olan Linktech ile de görüşen GameForce ekibi, sadece PC gamer’larına değil, mobil gamer’lara da en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyor.

Konfigüre bilgisayarlar alanında sıvı soğutmalı sistemlerle adı sıkça duyulan Conn Bilgisayar’ın da internetteki tek satış kanalı olan GameForce, performans bilgisayarı ihtiyacı olan gamer’ların en önemli adresi olacak.

Yazar Hakkında