Sosyal Medya

Ford Acemi Spiker 3. Dönem Başladı

Acemi Spiker 1. dönem kazananları Barcelona-Milan maçında, yaşayan efsane Messi’nin gollerini  Ford ayrıcalığıyla Nou Camp’ta izlediler. 2. dönemin kazananları 27 Kasım’da oynanacak Real Madrid-Galatasaray Şampiyonlar Ligi maçında Santiago Bernabéu tribünlerinde yerlerini alacak. Uygulamaya şimdiye kadar 220 bin kişi girdi, 15 bine yakın maç yüklendi ve yüklenen videolar 300 bin kez izlendi.

Peki siz 10 Aralık’ta Türk Telekom Arena’da oynanacak Galatasaray-Juventus maçına gitmek ister misiniz? Acemi Spiker 3. döneminde anlatılacak yepyeni maçlar ile karşınızda! İçinizdeki futbol coşkusunu tüm Türkiye ile paylaşmanıza olanak sunan bu eğlenceli ve ödüllü uygulamaya girmek için Ford Türkiye Facebook sayfasını ziyaret edin, sekmeler bölümünde yer alan Acemi Spiker ikonuna tıkladıktan sonra kayıt işleminizi gerçekleştirin. Galeride bulunan UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını izleyin, diğer kullanıcıların anlattıkları maçları izledikten sonra kendi maç yorumunuzu kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın! 3. dönem 28 Aralık’ta sona eriyor. Siz de daha çok maç anlatın, kazanma şansınız artsın!

Yazar Hakkında

Mustafa Burak ERBAŞ

Profesyonel anlamda bir çok şirket ve kamu kuruluşları için özel web arayüz tasarımları hazırladı.2010 yılından itibaren özel bir reklam ajansında Web Arayüz Tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Sosyal medya ile haşır neşir,aynı zamanda @sosyalsosyal kurucusu