Teknoloji

FLY IQ459 Intruder Akıllı Telefon Türkiye’de

Avrupanın yatırımcı gruplarından Meridian Group, akıllı telefon markası FLY yeni modeli IQ459 Intruder Türkiye’de teknoloji severlerin beğenisine sunuldu. Tasarımın teknoloji ile buluştuğu, İngiliz asaletine sahip telefon 699 TL fiyatı ile de çok konuşulacak.

Akıllı telefon sektörünün yükselen yıldızı FLY bu ürünüyle Türkiye’de 3. telefonunu piyasaya sürmüş oldu. FLY marka akıllı cihazlar son 10 yılda Rusya, Ukrayna, Hindistan, Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğunda ilgi görmüştü ve Meridian Group’un son amiral gemisi FLY IQ459 Intruder ile Türkiye’de de aynı ilgiyi beklemektedir.

Uygun fiyatla ileri teknoloji sunmayı hedefleyen FLY IQ459 Intruder Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicinin ilgisini çekmeye hazır.

FLY IQ459 INTRUDER

Yüksek Teknoloji, Zarif Tasarım

Altın renkli parlak metal çerçevesi ve ince çizgileriyle şık bir tasarıma sahip FLY IQ459 Intruder’ın görünüşünün yanında teknolojik performansı da dikkat çekici. Dört çekirdekli işlemci, 1.3 GHz hızı ve Android OS 4.2 işletim sistemine (Android 4.4 desteği) sahip olan FLY IQ459 Intruder fiyatına göre çok üst düzey bir performansa sahip.

5” HD IPS ekranı ve 13 MP arka / 5 MP ön kamerası bulunan  FLY IQ459 Intruder keyifli anlarınızı ölümsüzleşrimek için hazır. Ayrıca full HD video kayıt özelliği ile kullanıcıların hayatını renklendirecek. 1 GB Ram ve 16 GB ROM hafızası tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan IQ459 Intruder daha fazla kullanım alanı istiyenler için 64 GB mSD kart desteği ile fotoğraf, video ve müzik keyfini arttırıyor. 2.000 mAh’lik pil gücüyle şarj sorununu azaltırken telefonla keyifli anlarınızın süresini uzatıyor.

 

Yazar Hakkında