Uygulamalar

Fırsat Cebimde Uygulamasını Kullanın Fırsatları Yakalayın

Fırsat Cebimde Uygulaması, kullanıcı dostu olarak hizmet vermektedir. İnsanların alışveriş ihtiyaçlarını cebine uygun fırsatlara çevirmesine olanak sağlar. Markalar, müşteriyi elde tutarken yeni müşteriler bulma yolunda ilerlerken; tüketiciler de eş değer kalitede en uygun olan marka hangisidir onun derdindedir. Tüketiciler olarak; indirimler, kampanyalar, puanlar ve  hediye çeklerinin tek bir anlamı vardır, o da ne kadar? Bu  sorunun cevabını bulmak isteyen tüketiciler, sanal haliyle o site senin bu site benim gezinir; gerçek haliyle ise o dükkan senin bu dükkan benim dolaşır durur. Ancak bu durumlar para harcamaya değil zaman harcamaya sebep olur. Gezinip duran tüketici, ihtiyacı olanı bulsa alım gücü yetmez; aksine alım gücü yetse ihtiyacı olanı bulamaz. Bu düşüncelerde sizde hemfikirseniz  Fırsat Cebimde uygulamasını kullanın fırsatları yakalayın.

Fırsat Cebimde Uygulaması Nedir?

Fırsat Cebimde uygulaması, fırsat dünyasını 7/24 cebinize indirmeyi hedeflemektedir. Uygulama içerisinde; markaların indirimlerinden haberdar olmanızı sağlamak için, Haftanın Fırsatları ve Kaçan Fırsatlar olmak üzere iki farklı fırsat kategorisi bulunmaktadır. Fırsat Cebimde uygulaması, yepyeni bir mobil alışveriş uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıları büyük bir zahmetten kurtararak doğrudan alışveriş yapmaları için gerekli olan desteği sağlamaktadır. Kullanıcılar, alışveriş ödemelerini kredi kartı ya da kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilmektedir.

Fırsat Cebimde Keyfim Yerinde Olsun Demek İster Misiniz?

Fırsat Cebimde Keyfim Yerinde demek istiyorsanız, kaçan fırsatlara dur deyin. Sezon ürünleri, yeni ürünler, ürünlerin outlet sepeti ve sana özel indirimler, tek bir dokunuşla anında siparişle seni bekliyor. 🙂

IOS ve Android mağazalarından uygulamayı hemen cebine indirebilirsin.

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author