Etkinlik Girişimcilik

Fikrinizi Toplamaya Geldik !

Gençlere yenilikçi projeler ürettirmede platform oluşturmak, üretilen projeleri hayata geçirmede fon sağlamak ve projelere global marka değeri katmak için yola çıkan Fikirsizler Mart ve Nisan aylarında bir kamp düzenliyor.

Yenilikçi iş fikirleri üreten ve ürettiren, gençlerin bu fikirleri hayata geçirmelerini sağlayan inovatif girişimcilik platformu Fikirsizler,  yeni yıla hızlı girdi.

Gençlere yenilikçi projeler ürettirmede platform oluşturmak, üretilen projeleri hayata geçirmede fon sağlamak ve projelere global marka değeri katmak için yola çıkan Fikirsizler Mart ve Nisan aylarında bir kamp düzenliyor.

Ana projeleri olan Fikir Toplama Kampı (FTK)’nın 6.sını 24-25 Mart ve 31 Mart-1 Nisan 2012 tarihlerinde İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde gerçekleştirilecekler. stanbul Ticaret Üniversitesi ve İGİAD sponsorluğunda gerçekleştirilen FTK06, Projesi olmayan ama içinde girişimcilik ruhu taşıyan üniversiteli gençlerin katılabileceği bir fikir üretme kampı olma özelliği taşıyor.

Fikir Toplama Kampı, FİKİR + SİZ = MARKA formülü ile oluşturulmuş, 2 hafta sonundan oluşan bir kamp modeli. Kadrosunda  Sosyalsosyal.com yazarlarından Arzu Cihangir‘in de bulunduğu Fikir Toplama Kampında Duygu Phillips , Eren Özata, Salih Seçkin Sevinç, Alhan Yılmaz, İsmail Hakkı Polat , Fatih Uysan gibi pazarlama, reklam ve sosyal medya alanlarında uzman eğitimciler bulunuyor.

Eğer farklı fikirler üretmek ve takım arkadaşlarınızla iş fikri üretmek istiyorsanız, SON BAŞVURU TARİHİ 21 MART 2012. Başvuru yapmak ve daha detaylı bilgi almak için www.fikirtoplamakampi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim Programı

24 Mart Cumartesi

Duygu Phillips – İsmin Marka Hali

Eren Özata – Markala-Parçala-Yönet

Salih Seçkin Sevinç – Kim Bu Sosyal Medyacı?

Alhan Yılmaz  İş Fikirlerine Farklı Bir Girişim Modeli

Osman Faik Bilge  Franchising Sisteminin Yararları Nelerdir?

25 Mart Pazar

İsmail Hakkı Polat – Yeni Medya Düzeni

Arzu Cihangir – Şirket mi Büyüktür, Pazarlama mı?

Salih Turhanlar – Fikir Üretme Teknikleriyle Yeni Fikirlere  Yolculuk

Fatih Uysan – 20′li Yaşlarda Patron Olmak

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.