Bloglar Sosyal Medya

Facebook’un Seyahat Versiyonu Açıldı

Açılalı henüz birkaç gün geçmesine rağmen yoğun ilgi görmekte olan Gezigoo.com‘da kullanıcılar facebook.com’dan aşina olduğumuz gibi arkadaş olabilecek, seyahat ettiği yerler hakkında blog tutabilecek, seyahat etkinliklerini takip edebilecek ve forumlarda yeni gideceği yerler hakkında bilgiye ulaşabilecekler.

Projenin diğer ortaklarından Amerika’da yaşayan Türk girişimci Serkan Özkan yeni girişimlerini “Türkiye’de seyahat sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla kurduk. Aslında bu projeyi Facebook ve Tripadvisor birleşimi bir platfom olarak nitelendiriyoruz ve seyahat etmek isteyen herkesi bu platforma bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

img7 - Kopya

Gezigoo Nedir?

Tatil kararı verirken kullandığımız en büyük kaynaklardan birisi arkadaş ya da tanıdıklarımızın tavsiyeleri, diğeri de kesinlikle internet.

Gezigoo’nun en büyük özelliği sosyal medyanın nimetlerinden yararlanarak, tamamen sosyal bir deneyim sunuyor olması. Gezigoo’ya sosyal ağ hesaplarınızla üye olarak, yeni arkadaşlarınızla tanışabilir ve çevrenizin seyahat deneyimlerinden yararlanabilir, ünlü gezginlerin önerilerine göre seyahatlerinizi planlayabilir ve blog yazarak bu deneyimlerinizi sizden sonrakilere aktarabilirsiniz.

Siteye http://Gezigoo.com üzerinden ulaşabilirsiniz

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen