Sosyal Medya

Facebook’tan İntifa Düşmanlığı

Batılıların kontrolünde olan sosyal paylaşım sitesi Fecbook’un bu uygulaması ilk değil! Daha öncede Filistin halkına ve intifadaya destek veren kişilerin sayfaları kapatılmıştı!

Sosyal paylaşım sitesi Facebook insanlık dışı bir uygulamayla Real Madrid’de forma giyen Brezilyalı oyuncu “Marcelo Vieira da Silva Júnior”ın sayfasını Filistin intifadasını desteklediği gerekçesiyle sayfasını kapattı !

Batılıların kontrolünde olan sosyal paylaşım sitesi Facebook’un bu uygulaması ilk değil! Daha öncede Filistin halkına ve intifadaya destek veren kişilerin sayfaları kapatılmıştı!

Marcelo Vieira, birkaç gün önce Facebook’taki sayfasına Filistin intifadası ve halkının resmini koyarak şu notu düşmüştü: “Kalbim Filistin halkıyla beraberdir; onlar İsrail rejimiyle savaşmaktadır”

Bu açıklama son günlerde internet sitelerinde büyük yankı uyandırmış ve siteye katılanların bir çoğu Marcelo Vieira’nın açıklamalarına katıldıklarını duyurmuştu.

Her ne kadar bu açıklamaya itiraz eden olduysa da hiç birinin itirazı Siyonist lobilerin itirazları kadar etkili olmadı. Siyonist lobilerin baskısı sonucu sayfa kapatıldı!

Siyonist lobilerin sloganı olan ifade özgürlüğü sloganı o kadar çok etkilidir ki hatta facebook, twitter, yahoo ve daha bir çok internet sitesi yöneticilerine nüfuz etmiştir. İfade özgürlüğü, ancak ifade özgürlüğünde faşist Siyonist rejimin aleyhine bir söz olmadığı takdirde bu durum geçerlidir.

abna

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen