Facebook

Facebook Zaman Tünelini Kaldırmak

Zaman Tüneli daha yeni çıktığında Facebook Timeline Temizleme Aracını duyurmuştuk.  Ama Zaman Tünelinden nefret ettim asla kullanamam diyorsanız Zaman Tüneli'ni Facebook'unuzdan kaldırabilirsiniz. İşlem oldukça basit. Aşağıda tarayıcınıza uygun eklentiyi indirip kurduktan sonra facebook sayfanızı yenilemeniz yeterli. Ancak unutmamanız gereken bir nokta var o da bu eklentiler yalnızca sizin Zaman Tüneli'ni görmenizi engelliyor. Yani bu eklentiyi kullanmayan başka bir kullanıcı sizin Zaman Tünelinizi görecektir.
Chrome Kullanıcıları Buradaki eklentiyi indirmelisiniz. Firefox Kullanıcıları Buradaki eklentiyi indirmelisiniz. Internet Explorer Kullanıcıları Buradaki eklentiyi indirmelisiniz.

Yazar Hakkında

Haydar Özkömürcü

Sosyal Medya Geeki. Rusça, Ukraynaca ve İngilizce biliyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarını sürdürmekte.

  • Ea

    ama başka bir pc´den girince yine değişen yok tek kendiniz görebiliyosunuz  diğer bilgisayarlarda zaman tüneli 🙁

    • http://antandros.wordpress.com/ Haydar Özkömürcü

      Evet bu sadece bir eklenti ancak Google Chrome kullanıcısı iseniz Chrome’da oturum açtıktan sonra her bilgisayarda kullandığınız eklentilerde aynı olacağı için sorun yaşamazsınız en azından kendiniz için.