Sosyal Medya

Facebook Sayfalar için Vimeo

Facebook sayfaları artık zaman tüneline geçiyor. Facebook sekme uygulamaları da bu yeni değişiklikle önem kazandı. Videolarınız için Vimeo kullanmaktaysanız her yeni video yüklediğinizde Facebook Zaman Tünelinizin içinde ister istemez kaybolacaktır.

Facebook sayfaları artık zaman tüneline geçiyor. Facebook sekme uygulamaları da bu yeni değişiklikle önem kazandı. Videolarınız için Vimeo kullanmaktaysanız her yeni video yüklediğinizde Facebook Zaman Tünelinizin içinde ister istemez kaybolacaktır. Ancak Vimeo tab yüklerseniz Vimeo sitesindeki albümleriniz, videolarınız ayrı bir bölümde düzenli bir şekilde izlenebilir bir durumda bulunuyor.

Vimeo tab eklemek için buradaki uygulamayı kullanmalısınız. Uygulamaya girdikten sonra açılan sayfada Get Started butonuna basarak devam etmelisiniz.

Uygulamayı yükleyeceğiniz sayfayı seçtikten sonra çıkan bölümden video, albüm ve kanal seçimini yaptıktan sonra kaydedin.

Ve işlem tamam. Sayfanızda artık Vimeo’da yayınladığınız videolar ayrı bir uygulama altında gözükmekteler.

Yazar Hakkında

Haydar Özkömürcü

Sosyal Medya Geeki. Rusça, Ukraynaca ve İngilizce biliyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarını sürdürmekte.