Facebook

Facebook Kartvizit

İlk olarak bir İngiliz online baskı firması tarafından Facebook ile anlaşmalı olarak 2012 yazında piyasaya sunulan ve oldukça büyük ilgi gören Facebook Kartvizit dünyada ikinci kez Onlinebaski.net tarafından Türk Facebook kullanıcılarına sunuluyor.

İnsanların sosyal amaçlı kullanacakları bu kartvizitler ile Facebook profilleri elle tutulur hale geliyor 🙂 Sanal ortamdaki profil sayfaları gerçek hayata, gerçek hayattaki arkadaşlıklarda kolaylıkla sanal ortama taşınabiliyor.

Facebook Kartvizit

Facebook uygulamasına izin veren kullanıcının profil resmi, ilk 25 kapak fotoğrafı ve iş, okul, lokasyon vs. bilgileri çekilerek facebook zaman tüneli tasarımına benzer bir şablon ile kartvizit haline getiriliyor. Her kartvizitte farklı kapak fotoğrafı ile istenildiği gibi kişiselleştirilebilen bu ürünleri oluşturmak gayet hızlı ve kolay. Yakın zamanda Facebook hayran sayfaları için de otomatik oluşturulabilecek bu kartvizitler sayesinde kullanıcılar Facebook üzerindeki hayran sayfalarının tanıtımlarını gerçek hayatta yapıp, takipçilerini kolaylıkla arttırabilecekler.

Facebook Kartvizit

Sosyal ağınızı genişletmek için kullanabileceğiniz bu dikkat çekici kartvizitler ile yeni tanıştığınız insanların, kişiliğiniz hakkında kolaylıkla fikir edinmelerini sağlayıp mükemmel bir ilk izlenimle hatırlanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mustafa Burak ERBAŞ

Profesyonel anlamda bir çok şirket ve kamu kuruluşları için özel web arayüz tasarımları hazırladı.2010 yılından itibaren özel bir reklam ajansında Web Arayüz Tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Sosyal medya ile haşır neşir,aynı zamanda @sosyalsosyal kurucusu