Sektörel Haberler Teknoloji

ESET’ten Hem Güvenlik Hem Eğitim

ESET ürünü Alan müşterilerine 1 Aylık İngilizce eğitim hediye ediyor.

En çok tercih edilen güvenlik programlarından ESET kullanıcılarına 49 Euro değerinde 1 aylık online İngilizce eğitim hediye ediyor. ESET NOD32 veya ESET Smart Security ürünlerinden birini satın alarak  30 Kasım tarihine kadar aktive eden herkes bu kampanyadan faydalanabiliyor.

ESET Türkiye, bu kampanyayı EF Englishtown işbirliğiyle hayata geçiriyor. EF Englishtown dünya çapında bilinen bir eğitim kuruluşu ve 20 milyonu aşkın kişinin İngilizce konuşmasında pay sahibi.15 Ağustos – 30 Kasım 2014 tarihlerinde ESET NOD32 veya ESET Smart Security alan herkes bu fırsattan faydalanabilecek.

ef-online2

ESET NOD32 ve ESET Smart Security yazılımları virüs, truva atı, solucan, rootkit, botnet, oltalama teknikleri ile bilgisayarın çalışma sistemine zarar veren kötü amaçlı yazılımları engelleme ve yok etme konusunda dünya çapında başarısını kanıtlamış antivirüs yazılımı.

Yeni saldırı metotlarına karşı her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen Eset antivirüs yazılımları arasında her zaman en başarılı olmayı ve bunu sürdürmeyi hedefliyor.

Yazar Hakkında