Uygulamalar

En İyi 7 GIF Hazırlama Programı

Easy Gif Animator

Hareketli resimler oluşturmak için kullanabileceğiniz en kullanışlı ve basit uygulamadır. Piyasadaki tanınmışlık ünvanını hakeden ve gururla taşıyan uygulamada, manşet resimler, hareketli banner resimler hatta hareketli buton bile oluşturabilirsiniz. Birbirinden etkileyici animasyon efektleri bulunduran uygulamada gif resimleriniz belirli oranlarda sıkıştırılır ve sayfa performansınızı da etkilemez.

VidGif

Etkileyici logolar ve hareketli avatar resimleri oluşturmak için ilaç niyetine olan uygulama, sizin seçtiğiniz video dosyalarını gif formatlı animasyon resimlere dönüştürüyor. Ve sıkı durun: WMV, AVI, MPEG ve MP4 dosya formatında videoları hareketli giflere dönüştürüyor ve gifin kare oranı ve uzunluğunu ile genişliği ile detaylıca oynayabiliyorsunuz, hemde hiç bozulmadan!

Advanced Gif Animator

Hareketli resimler oluşturmak için güçlü uygulamalardan biri. Uygulamadaki özellikleri şöyle sıralayabiliriz: Arka plan rengi transparan gif animasyon oluşturabilirsiniz, içeriğe dahil olan resim düzenleme eklentisi ile resimlerinizi düzenleyebilir, daha sonra gif hazırlamak üzere kayıt edebilirsiniz. Geniş çapta size yardımcı olacak uygulamada çoklu dil seçeneği, resim boyutuyla oynama, birleştirme, çoğaltma, yeniden boyutlandırma, kesme, kare atlama, yön değiştirme, çevirme gibi özelliklerde bulunuyor.

Animation Shop 

Kullanıcıya yazı animasyonu hazırlama imkanı sunan program, resimlerin üzerine yazı koyup hareketli animasyonlar oluşturma işlevine de sahip. Hangi programda olursa olsun hazırladığınız animasyonları bu programa aktarıp üzerinde oynama yapabilirsiniz.

Ulead Gif Animator

Elinizde bulunan gif animasyonları üzerinde oynayabilmenizi sağlayan uygulama, farklı resimleri içe aktararak kareler halinde yeni hareketli resimlerde oluşturmanızı sağlıyor. Program ile kare hızı seçebilmekte ve çeşitli animasyon efektleri uygulama şansınız mevcut.

Flex Gif Animator

Web tasarımı yapan ve animasyon hazırlayan kullanıcıların dahi işine yarayan uygulama, oldukça basit ana yapısıyla ve birden fazla özelliğiyle başka programlara duyulan ihtiyacı da azaltıyor.  Programın başlıca özellikleri: AVI, FLC dosyalarını destekleyebilme ve gif’e dönüştürme, videoların çekilen resimlerinden animasyon hazırlayabilme, jpg, ico, bmp, gibi bir çok formatta resimleri otomatik olarak gif’e dönüştürme, yüksek çözünürlükte kayır oluşturmak.

Free Gif Effect Maker

Program kişisel resimlerinize en kısa ve hızlı yoldan hareketli efektler ekleyerek gif dosyaları oluşturmanıza yardımcı oluyor, ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Özellikle eğlenceli vakit geçirmek isteyenler ve arkadaşlarına sürpriz yapmak için en ideal program.

Yazar Hakkında