Etkinlik Girişimcilik

En Girişimci Buluşma !

Gençleri yenilikçilik potansiyellerini keşfetmeye ve girişimciliği kariyer seçeneği olarak değerlendirmeye yönlendiren dünya genelinde 123 ülkede kutlanan Global Girişimcilik Haftası ülkemizde 14 – 20 Kasım 2011 tarihleri arasında düzenleniyor.

Gençleri yenilikçilik potansiyellerini keşfetmeye ve girişimciliği kariyer seçeneği olarak değerlendirmeye yönlendiren dünya genelinde 123 ülkede kutlanan Global Girişimcilik Haftası ülkemizde 14 – 20 Kasım 2011 tarihleri arasında düzenleniyor. Sivil toplum örgütleri, üniversiteler, devlet kurumları, özel sektör ve medyanın yer aldığı 60′tan fazla paydaş Global Girişimcilik Haftası boyunca etkinlikler kapsamında paneller, konferanslar, oturumlar, çalışma atölyeleri, fikir yarışmaları, eğitim programları, web buluşmaları ve vaka çalışmaları organize ediyor.

Global Girişimcilik Haftası dahilinde yer alacak Global Girişimcilik Forumu ise, 17 Kasım 2011 Perşembe günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Rumeli Salonu’nda 09:00 17:00 saatleri arasında yapılacak. Programı görmek için tıklayın.

Ana sponsorunun Turkcell olduğu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da konuşmacı olarak yer alacağı Global Girişimcilik Forumu’na ücretsiz kayıt olarak katılabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar Hakkında

Elif Aslı Yazgan

@asliyz : Keyif aldığı konular PR, MPR, Dijital İtibar Yönetimi, Sosyal Medya. Aktivist. Danışmanlık hizmeti veren kronik öğrenci.
Pazarlama ile başlayan akademik hayatı Halkla İlişkiler ve Reklamcılık ile devam ediyor. Yetmeyecek Siyasal İletişim/Pazarlama ile sürdürecek.
Büyük kol çantasında Netbook, yastığının altında iPAD vardır.