Sektörel Haberler Teknoloji

Egzersiz Motivasyon Kaynağı: Matruşka Bebekler

BBDO New York, matruşka bebekler ile yaratıcı egzersiz takibine başlıyor.  ABD merkezli spor salonu Brick, insanları motive etmek ve fiziksel değişimlerin gözlemlenmesini yaratıcı hale getirmek için yeni bir projeyle karşımıza çıkıyor. Egzersiz motivasyon kaynağı olarak matruşka bebekler ile çalışma programları takibi daha eğlenceli olabileceği düşünülüyor.

Egzersizin Matruşka Bebekleri 

Yeni yılın gelmesiyle beraber insanların forma girmesi gerektiği fikirleri yeniden yeşeriyor. İnsanlar formda kalmak adına spor salonlarını açık havadaki egzersizler yerine tercih ediyor. Ancak spor salonlarının tercih edilmesi insanların, formunu düzenlemesine tam anlamıyla yardımcı olamıyor. Bunun nedeni, yoğun çalışma şartlarının zaman yaratmayı engellemesi olabileceği gibi bir anlık hevesin kısa sürede  isteksizliğe dönüşmesi de olabilir. Sonuç olarak, spor yaşam tarzınız olarak hayatınızda yer almıyorsa, egzersiz alışkanlığını kazanmak güç.

fitnestingdoll.com, tarafından egzersiz matruşka bebekleri 5 aylık egzersiz planının takibini yapıyor.  Matruşkalar, yapısı gereği müşterilerin fiziksel çalışmalarına göre değişiklik gösteriyor ve kaybedilen kilolara karşın kazanılan formu gözler önüne seriyor.

Egzersiz matruşka bebekleri, müşteri memnuniyeti ve sadakati üzerine biçilmiş kaftan bir proje, tabi bizce ! 🙂

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author