Etkinlik

E-Ticaret Akademi Başlıyor

E-ticaret Akademi 2010-2012 yıllarında, üniversite öğrencilerinin aynı tarzda, aşırı reklam içeren sunumları dinlemesi ve konferans salonlarının interaktiviteye elverişsizliğinden dolayı ortaya çıkan boşluğu doldurmak üzere ve bu durumdan kaynaklanan eleştirilerinin değerlendirilmesiyle oluşturulmuş bir interaktif seminer dizisidir.

E-ticaret Akademi 2010-2012 yıllarında, üniversite öğrencilerinin aynı tarzda, aşırı reklam içeren sunumları dinlemesi ve konferans salonlarının interaktiviteye elverişsizliğinden dolayı ortaya çıkan boşluğu doldurmak üzere ve bu durumdan kaynaklanan eleştirilerinin değerlendirilmesiyle oluşturulmuş bir interaktif seminer dizisidir. E-ticaret Akademi, sektörün e-ticaret profesyonellerini ve girişimcilerini ağırlarken, katılımcıların hem kendi aralarında hem de sektörin uzmanlarıyla olan etkileşimini maksimumda tutmayı hedefleyen bir oluşum. İlk etkinlikte genel olarak tüm e-ticaret konuları ve  22'den fazla seminer işlenecek. Bu seminerlerde sektörün en popüler uzmanlarına yer verilecek. Ofis olarak Türkiye'nin Google'ı olarak adlandırılan Markafoni'nin ziyareti, networking etkinliği, ödüllü yarışma, sektörden isimlerin de ağırlanıyor olacağı ve daha üzerinde çalışılan birçok interaktif konseptle beraber gelen E-ticaret Akademi, katılımcılara kendi topluluğunu oluşturma imkanı sunuyor.
  •  Her cumartesi Santral kampüsünün eşsiz güzelliğinde sektörel sohbetler,
  • Konuşmacılara etkinlik Facebook grubundan soru biriktirme,
  • Kendi sosyal sorumluluk projemizle Anadolu'daki ilköğretim okullarının ihtiyaçlarını karşılama,
  • Siz Akademi katılımcılarının belirleyeceği daha birçok aktivite ve seminer
E-ticaret Akademi'de Yer Alacak Konuşmacılar  Prof. Dr. Şule Işınsu Özmen – İst. Bilgi Üniversitesi E-ticaret Profösörü Uğur Özmen – İst. Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Müşteri İlişkileri Yönetimi Uzmanı Ahmet Kırtok – New York'lu Türk Girişimci Tolga Tatari – Markafoni Kurucu Ortağı Pink Freud – Sosyal Medya Fenomeni Volkan Kırtok – E-ticaret ve Dijital Pazarlama Danışmanı Cem Özkaynak – SEM Kurucu Ortağı Suat Gücel – Tatilsepeti.com Kurucu Ortağı M. Gökhan Ahi – Bilişim Hukukçusu Elif Doğan – Blogcuanne.com Fatih İşbecer – Pozitron Kurucusu Alper Çetinkaya – LeadBox Kurucusu S. Refik Berkol – Promoskop Kurucusu Esra Sertoğlu  – Grupanya CEO Birsilgibirkalem.org Ekibi Banu Barbarosoğlu – MedyaNet Reklam Satış Grup Koordinatörü Hakan Erdoğan – Gittigidiyor Yazılım Geliştirme Müdürü Altuğ İnci – euro.msg E-posta Pazarlama Kurucu Ortağı Berke Sarpaş – Coproline Kurucu Ortağı Program Detayları - Katılım Süreci ve Başvuru Formu kademi'yi takibe almak ve diğer organizasyonlardan ilk haberdar olmak için, E-bülten ve Twitter Hesabını takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.