Pazarlama

E-Kitap Hizmetimiz Başlıyor!

Henüz duyurumuzu yapmadık ama sosyalsosyal.com 2. yaşına girdi ! 2. yaşımız ile ilgili ilerleyen günlerde detaylı bir yazı yazacağım. 2 yaşımızda gerçekleştireceğimiz şeylerden biri de e-kitap hizmeti. E-kitap hizmetiyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Türkiye’de sektörün lideri bir firma ile ortak bir çalışma yapabiliriz. Diğer bir ihtimal sosyalsosyal.com üzerinden çalışmalara devam edeceğiz.

Henüz ayrıntılı bir duyuru yapmadık ama sosyalsosyal.com 2. yaşına girdi ! 2. yaşımız ile ilgili ilerleyen günlerde detaylı bir yazı yazacağız. 2 yaşımızda gerçekleştireceğimiz işlerden biri de e-kitap hizmeti. E-kitap hizmetiyle ilgili hazırlıklarımız devam ediyor. Türkiye’de sektörün lideri bir firma ile ortak bir çalışma yapabiliriz. Diğer bir ihtimal sosyalsosyal.com üzerinden çalışmalara devam edeceğiz.

1 sene boyunca birçok yazıyı seri dizisi olarak sizlere ulaştırdık. Bunlardan en önemlileri Twittercı Olmak, Anonymous ve Redhack dosyalarıydı.

Haydar Özkömürcü tarafından hazırlanan “Twittercı Olmak” yazı dizimiz toplam 20 bölümden oluşuyor. En son 17. bölümde Twitter’da Ne Kadar Etkilisiniz konu başlığında bilgiler vermiştik. 20. bölüm için çok az kaldı. Çalışmalarımız devam ediyor. Anonymous yazı dizimiz Dr. Özgür Uçkan, Erkan Saka ve Deniz Ergürel’in katkılarıyla Anonymous hakkında en fazla bilgi içeren bir seri olmuştu. Dr. Özgür Uçkan tarafından hazırlanan son günlerin konuşulan hacker gruplarından Redhack ile ilgili yazı dizimizde bugün sona eriyor.

Bu güzel çalışmaların offline ortamda bir arada okunabilirliğini sağlamak ve sosyal medya haberciliğine yeni bir soluk getirmek amacıyla e-kitap hizmetimiz çok yakında başlıyor. Ayrıntılar için bizi takip etmeyi unutmayın.

E-kitap hizmetimiz ile ilgili önerilerinizi yorum olarak bize ulaştırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen