Sosyal Medya

Dostun İçin Vazgeçer misin ?

Kocasıyla arası bozuk olan yeni evli genç bir kadın kucağında bir sokak kedisiyle kendi çektiği videoda kocasına gelinliğini bu siteye satılmak üzere gönderdiğini ve gerçekten onu seviyorsa bu siteden gelinliğini alıp tekrar O’na getirmesini istiyor. Ödeyeceği paranın birçok sokak hayvanının hayatını kurtaracağını da anlatıyor.

Elbette bu video hayvanlara özel bir alışveriş sitesi olan http://www.dostumacikti.com  için hazırlanan viral bir video 🙂

“Dostum Acıktı” sadece bir e’alışveriş sitesi olmanın ötesinde “Dostun Hakkında, Ona Aile Ol ve Dostuna Yardım Et ” bölümlerindeki hizmetleriyle sosyal bir site olma özelliği de taşıyor.

“Dostum Acıktı” üzerinden kendi kediniz ve köpeğiniz için alışveriş yaparken sokak kedileri ve köpekleri içinde alışveriş yapabilirsiniz. “Dostum Acıktı” projesi bir e-ticaret sitesi olmasının yanında aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi işlevini de görüyor.

Site üzerinde kedi ve köpekler için pratik bilgiler de yer alıyor. Site üzerinden aile arayan kedi veya köpeklere ait detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz ve kendinizde hayvan ekleyebilirsiniz.

“Dostum Acıktı” sosyal sorumluluk tarafıyla dikkat çeken bir e-ticaret projesi.

Yazar Hakkında

Mustafa Burak ERBAŞ

Profesyonel anlamda bir çok şirket ve kamu kuruluşları için özel web arayüz tasarımları hazırladı.2010 yılından itibaren özel bir reklam ajansında Web Arayüz Tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Sosyal medya ile haşır neşir,aynı zamanda @sosyalsosyal kurucusu