Girişimcilik Sektörel Haberler

Dekorasyon, Dikey E-Ticarette Yeni ve İddialı Bir Marka!

Hızla büyüyen dikey e-ticaret alanlarından biri olan dekorasyon kategorisinde yeni bir marka rekabete katıldı. 25 yıllık sektör tecrübesinin ardından Nisan ayında bu yarışa giren evmambo.com, sırrını trend oluşturmak, müşteri memnuniyeti ve geniş ürün yelpazesi ile yaygın tüketici kitlesine seslenmek olarak açıklıyor!

Ocak 2013 tarihinde hizmet vermeye başlayan Evmambo.com, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak ve sektörde yeniliğin öncüsü olma misyonu ile hareket ederek hızla büyüyor. 16 kategoride 150 tedarikçi ile yaklaşık 150.000 adetlik ürünü bünyesinde bulunduran evmambo.com, ürün yelpazesinin genişliği ve trend takipçiliği özellikleriyle e-ticaret sektöründe farklı bir marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Evmambo.com Sektörde 25 Yıllık Bir Deneyimin Sonucu

Arçelik, Voit, Avea, Vodafone, İpek Mobilya, Dynamic, Diesel, Profitness ve Dragon markalarının yetkili bayiliklerini 1992 yılından bu yana yürüten Seyfi LTD tarafıdan kurulan evmambo.com öncesinde 5 yıllık bir dikey e-ticaret deneyiminden de besleniyor. E-ticaret alanında deneyimli bir ekip ve operasyona sahip olan kurum, 2008 yılından beri Arçelik ürünlerinin satışa sunulduğu Arçelikal.com, Voit, Diesel, Profitness, Dragon markalarını barındıran Yetkilisaticim.com ve birçok e-ticaret yapısını daha bünyesinde bulunduruyor.

evmambo site gorseli

Tepret: “E-Ticaret Yapmak Oldukça Risklidir, Operasyonel Olarak Deneyim Gerektirir.”

E-ticaret sektörünün deneyimli isimlerinden Evmambo.com Genel Müdürü Seyfi Tepret, markanın başarısını şu sözlerle özetliyor: “E-ticaret alanında ve Evmambo.com olarak ev dekorasyon sektöründe yenilikçi, trend takibatçı ve müşteri memnuniyeti merkezli olup, tüm demografik yapılara uygun dekorasyon çözümleri üretiyoruz. Bu bakış açısı markamızın temel misyonunu oluşturuyor. Sektöre genel anlamda bakacak olursak, ev dekorasyon alanında dikey satış yapan portalların giderek artması sektörün genişlediğine ve talebin hızla arttığına işaret etmektedir.

Bu durum sanıldığının aksine sektörü iyileştirir, müşteri ve tedarikçi memnuniyetini arttırır. E-ticaret yapmak oldukça risklidir, operasyonel olarak deneyim gerektirir. Sektöre adım atan her işletme sektöre ve dolayısı ile rakiplere birtakım tecrübeler katmakta ancak dürüst, ahlaklı ve vizyon sahibi işletmeler ayakta kalabilmektedir. Evmambo.com olarak sektörün genişlemesinden, kattıklarımızdan ve katacaklarımızdan memnunuz. En büyük avantajımız yıllarla sabit ticari deneyimimiz ve e-ticaret sektöründeki başarılı geçmişimizden gelmektedir.”

Yazar Hakkında