Sektörel Haberler Teknoloji

Datacenter Görmek İster misiniz?

Natro Web Hosting geçen sefer düzenlediği datacenter etkinliğini sosyalsosyal.com üzerinde burada ve burada paylaşmıştık. Natro 1.sini düzenlediği etkinliğin 2.sini duyurdu. Etkinlik Ağustos ayı içerisinde gerçekleşecek.

İlki geçtiğimiz aylarda düzenlenen ve Teknoloji hakkında içerik üreten 10 farklı bloggerın katıldığı etkinlik, bloggerlar için son derece faydalı olmuştu. Hosting teknolojisine meraklı ve Datacenter teknolojisini yerinde keşfetmek isteyenler için son derece önemli olan ve ilk kez düzenlenen bu etkinliğe, aralarında teknoseyir.com , teknosafari.com , sosyalmedyahaber.com gibi sitelerden önemli bloggerlar ilgi göstermişti.

natro datacenter

Etkinliğin 2.si bloggerlardan gelen başvurulara göre şekillenecek ve yine birbirinden değerli uzmanlar Hosting sektöründeki tecrübelerini bloggerlar ile paylaşacak.

Datacenter ziyaretinde bulunarak Natro.com şirket kültürünü yakında tanımak, Natro Web Hosting ürün ve hizmetleri hakkında bilgileri uzmanlardan dinlemek isteyen Teknoloji Blog/Website temsilcileri başvurularını Datacenter Ziyareti adresinden yapabilirler.

Sosyalsosyal.com olarak bizde Natro Datacenter’da olacağız. (:

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen